VoIP telefooncentrale: Hosted/cloud of zelf hosten?
Als u alles zelf in beheer wilt houden, kiest u voor een eigen hosted telefooncentrale. De bedrijfscentrale staat dan bij u in het pand of in een datacenter. Nu steeds meer telefonie naar de Cloud verhuist, zouden we bijna vergeten dat een hosted telefooncentrale enkele specifieke voordelen heeft.

CLOUD BASED
Heeft u geen eigen IT-afdeling? Met voclarion, heeft u er geen nodig. Wij zorgen voor alle technische details, zoals updates, systeemprestaties, onderhoud, en nog veel meer. Cloud is beschikbaar in maandelijkse en jaarlijkse abonnementen.
- Geen hoge investering
- Geen onderhoud
- Geavanceerde opties
- Flexibel uitbreidbaar op ieder moment
- Al vanaf 5 gebruikers

ZELF HOSTEN
Of u de telefooncentrale nu in huis plaatst of in een datacenter, Voclarion de perfecte oplossing. De telefooncentrale kent geavanceerde netwerkinstellingen. Vestigingen en telewerkers worden eenvoudig gekoppeld.
- Uw eigen telefooncentrale
- Bedrijfsgegevens blijven in eigen beheer
- Ieder nummerplan is mogelijk
- remote Support
- Voor 25-15.000 gebruikers